“Vatandaş güvenle otobüslere binmeli”

Belediye otobüs şoförleriyle toplantı gerçekleştiren Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, “Her yurttaş her vakitte gecenin bir saati sizin şahsınızda bize güvenerek belediye otobüslerine gönül rahatlığıyla binebilmeli” dedi.

“Vatandaş güvenle otobüslere binmeli”
Yayınlama: 21.05.2024 16:22:10
Düzenleme: 21.05.2024 16:42
142
A+
A-

ŞOFÖRLERİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Batman Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, belediye otobüs şoförleriyle gerçekleştirdiği toplantıda yönetim olarak kendilerinden beklentilerini aktarırken, şoförlerin de çalışmaları konusundaki görüş talep ve beklentilerini dinledi. Belediye konferans salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Eş Başkanı Gülistan Sönük, Başkan Yardımcıları Çiğdem Demir Sevim ve Mustafa Tuğyıldız, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve belediye otobüs şoförleri katıldı. Belediye yönetimi olarak cadde cadde, sokak sokak dolaşarak her vatandaşa ulaşarak samimiyetlerini, iyi niyetlerini ve aitlik hissiyatını bire bir kendilerine aktarmalarının mümkün olmadığını belirten Sönük, “Her yurttaşa birebir ulaşmamız mümkün değil ama siz çalışma arkadaşlarımız bizim temsilcimiz olarak her yurttaşa ulaşabiliyorsunuz. Her yurttaş her vakitte gecenin bir saati sizin şahsınızda bize güvenerek belediye otobüslerine gönül rahatlığıyla binebilmeli. Her yurttaşımız otobüslerimize bindiğinde bizim varlığımızı, bizim samimiyetimizi hissedebilmelidir” dedi.

“HİZMET ETMEYE GELDİK”

Halka borçlu olduklarını belirten Eş Başkan Sönük,  “Biz kendimizi halkımıza borçlu olarak görüyoruz ve halkımızın sorunlarına eğilerek borcumuzu ödemek istiyoruz. Din, dil, ırk ayırımı yapmadan herkese eşit bir mesafede hizmet etmeye çalışacağız. Biz kendimizi kimseden üstün görmek için gelmedik halkımıza hizmet etmeye geldik. Yönetimimizin anlayış ve hoşgörüsünü halkımıza hissettireceğiz. Halka sorumluluk anlayışıyla işimizi yapma gayreti içinde olacağız. Çalışan emekçi kardeşlerimizin sorun ve sıkıntılarını gidermek için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız. Halkla bire bir muhatap olan otobüs şoförleri arkadaşlarının omuzlarındaki ağır yükün farkındayız ve bu yükü hafifletmek için ne gerekirse yapacağız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.