Dördüncü yılımıza girdik…

Rahman ve Rahim olan Allah’ın adıyla…

Yayınlama: 31.08.2023 12:27:36
66
A+
A-
Mehmet Sabaz biyografi:

27 Ağustos 2020 yılında Batman Medya gazetesinde yazı yazmaya başladık. Üçüncü yılımızı tamamlayarak dördüncü yılımıza adım attık. Rabbimize hamdü senalar olsun bize bu imkanı sağladığı için… Yine bize bu konuda imkan sağlayan gazetenin imtiyaz sahibi sayın Ercan ARSLAN ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Rabbim onların yar ve yardımcıları olsun. Ekmek kapılarına bereketini ve bol bol kazancını nasip etsin…

İmam olduğumuz için dördüncü yılımızda da yazılarımızı ağırlıklı olarak dini konulardan oluşturacağız ve gündemimize düşen diğer güncel konulara da ara sıra değineceğiz. Bu senemizde dopdolu ve heyecan yaratan yeni yazılarımızla ve konuklarımızla Rabbimizin inayetiyle köşemizde karşınıza çıkmaya çaba göstereceğiz. Bizi takip etmeye devam edin… Bu çabamız siz değerli okuyucularımız içindir. Bütün soru ve görüşlerinizi bize mail ve telefon yoluyla iletebilirsiniz. (M-sabaz72@hotmail.com – 0535 209 43 46 sizler için buradayız. Sizler bizim için çok değerlisiniz.

Bana sorarsanız neden Batman Medya Gazetesini seçtiniz diye? Ben size şöyle cevap vereceğim: Batman’da ilkeli, doğru, dürüst ve tarafsız yayın yaptığı için… Haberleri olduğu gibi yayınlayan il ve ilçelerin sorunlarını dile getiren, devlet kurumlarında meydana gelen sorunları halkla paylaşan ve her zaman halkın yanında taraf tutan bir yayıncılık yaptıkları için… Mesela Ercan bey köşesinde şehrin olumsuzluklarını en detayıyla anlatmaya çalışıyor. Hatırlıyorum hatta bir yazısında Batman’daki sağlık sorunları en güzel bir şekilde dile getirmişti… Diğer yazarlarımızda aynen güncel konulara değinmektedirler. Hepsini okuyup takdir ediyorum ve siz değerli okuyucuları da okumaya davet ediyorum. Gazete içerik bakımından çok güzel haber ve yazar kadrosuna sahiptir. Aynı zamanda sosyal medya ve dijital ortamlarda da yayınlar yapmaktadır. İnsanlarımız Batman ile alakalı haberleri Türkiye’nin her yerinden gazetenin sosyal medya hesaplarından takip edebilirler. 21 yıldır Batman’da yayın yapmaktadır.

Dua da buluşmak dileğiyle Allah’a emanet olun.

Yazarın Son Yazıları
13.07.2023 14:12:28
27.04.2023 17:38:37
06.07.2023 13:16:41
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.